Kurs poprowadzi:
Agnieszka Jasek Łata
- Ponad 25 lat doświadczenia w nauczaniu
- Egzaminator egzaminów maturalnych
- Koordynator projektów międzynarodowych
- Uwielbia uczyć przede wszystkim młodzież i dorosłych
Bardzo polecam Szkołę Językową Agnieszka Jasek Łata Niemiecki po mistrzowsku. Zajęcia przebiegają w miłej, bezstresowej atmosferze. Pani Agnieszka jest bardzo kompetentną i pełną zaangażowania osobą, która świetnie tłumaczy wszystkie zagadnienia. Efekty nauki są szybkie, widoczne i trwałe. Zamierzam nadal kontynuować naukę z panią Agnieszką.
Nazywam się Dorota i pochodzę z Polski. Kilkanaście lat temu byłam uczennicą Pani Agnieszki i dzięki temu nauczyłam się tak dobrze języka niemieckiego, a szczególnie gramatyki. Od 20 lat mieszkam w Niemczech, a niedawno zdobyłam wykształcenie opiekunki osób starszych i od tego czasu pracuję w szpitalu. Serdecznie polecam Szkołę Agnieszka Jasek Łata Niemiecki po mistrzowsku!
Pani Agnieszka Jasek-Łata jest najlepszym nauczycielem i trenerem języka niemieckiego. Bardzo profesjonalnie i życzliwie podchodzi do tematu. Zajęcia języka niemieckiego są prowadzone w bardzo miłej atmosferze a temat danej lekcji jest dogłębnie tłumaczony w taki sposób żeby uczeń mógł łatwo przyswoić wiedzę. Jeśli ktoś szuka nauczyciela języka niemieckiego to polecam z czystym sercem i zaufaniem panią Agnieszkę.
Bardzo polecam Panią Agnieszkę do nauki języka niemieckiego. W moim przypadku gramatyka była tak bardzo pomieszana, ponieważ nigdy nie nauczyłam się jej od podstaw, że na pierwszej lekcji ciężko było mi sobie wyobrazić szybkich efektów. Już po pierwszej lekcji odczuwalna duża motywacja do nauki. Zajęcia przygotowane na wysokim poziomie, wszystkie dostępne materiały bardzo przydatne również po zakończonym kursie. Po krótkiej przerwie planuje wrócić do lekcji i kontynuować naukę z Panią Agnieszką.
Uczestniczyłem w kursie językowym Pani Agnieszki Jasek Łaty Niemiecki po mistrzowsku od października do grudnia 2022 roku. Celem kursu było bezpośrednie przygotowanie do europejskiego egzaminu certyfikowanego TELC na poziomie B2.
Podsumowując: usystematyzowałem gramatykę z poziomu B2, nauczyłem się rozpoznawania, tworzenia i wykorzystywania strony biernej i Koniunktiv II w dobrej atmosferze na zajęciach odbywających się online. Dziś cieszę się patrząc na ogrom wykonanej przeze mnie pracy, trzymając w garści certyfikat TELC B2 ☺